Rezervace
Nejprve zvolte apartmán, který chcete zarezervovat.
Apartmán č.1
Vybrat
Apartmán č.2
Vybrat
Apartmán č.3
Vybrat
Apartmán č.4
Vybrat

Chalupa v Meziluží

Choose language

Novohradské hory

Ostatní aktivity v Novohradských horách

Dalšími možnostmi vyžití pro návštěvníky Novohradských hor je možnost jízdy na koních jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Pro rybáře je novohradsko přímo rájem, jsou zde jak pstruhové tak i mimopstruhové revíry. Okolí nabízí i několik sportovišť a kurtů na tenis, beach volejbal, fotbal apod. Pro příznivce golfu je zde možnost cvičné louky a golfový areál v nedalekém Rakousku.
 

Cestou v koňském sedle

V blízkosti Horní Stropnice je specializovaná farma na chov koní, kde nabízejí možnosti vyjížděk na koních jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

Rybolov

Pro rybáře je novohradsko přímo rájem, jsou zde jak pstruhové tak i mimopstruhové revíry.

Tenis a volejbal

Tenis si můžete zahrát v vesnicích Malonty, Ledenice, Borovany. Ve městečku Trhové Sviny se nachází kromě tenisových a volejbalových kurtů se zázemím také kuželkárna. Beach volejbal si můžete zahrát v obci Radostice.

Sportovní haly

Všesportovní haly najdete ve městech Nové Hrady a Horní Stropnice. Halu je možné objednat a využít pro tenis, volejbal, fotbal, basketbal. Mimo tyto aktivity je v hale také posilovna.

Golf

Nejbližsí golfové hřiště najdete v Rakouské Weitře vzdálené cca 18km. 9-ti jamkové hřiště najdete v Nové Bystřici. Cvičná louka je v Borovanech.

Dále nabízíme možnost ubytování v našem Apartmánu v Rakousku.